0216 476 90 090212 612 20 63

Hoşgeldiniz. Bugün

Beko Servisi

Ana Sayfa » Ürünler » Beko Servisi

beko-beyaz-esya-servisi

 

Teknolojik gelişmeler insan yaşamını çok etkilemekte ve sürekli geliştirilen teknoloji ürünü aletlerle insanlar daha rahat yaşamaktadır. Artık hiç birimiz elde çamaşır yıkamanın nasıl bir şey olduğunu bilmemekteyiz. Eskiden kadınlar bulaşık yıkamaktan mutfaklarından çıkamazken şimdi bulaşık makineleri her türlü bulaşığı rahatlıkla yıkamakta ve kadına kendine zaman ayırması konusunda yardımcı olmaktadır. Evlerimizi klimalarla ısıtıp, klimalarla serinletebilmekteyiz.

Pek çok küçük mutfak aletiyle mutfak işlerimizi daha çabuk bitirebilmekteyiz. Beyaz eşya dediğimiz bu eşyaların üretimini yapan pek çok da firma bulunmaktadır. Ama beko bu üretim sektöründe geliştirdiği ürünlerle marka olmayı başarmıştır. Pek çok Avrupa ve Asya ülkesine beko ürünleri ihraç edilmektedir.

Ülkemizde kaliteli ve dayanıklı beko beyaz eşya ürünleriyle tanışmamış aile yok gibidir. Beko teknolojideki yenilikleri ürünlerine yansıtmakta ve sürekli yeni ve daha işlevsel ürünler üretmektedir. Beko’ nun tercih edilme nedeni elbette kaliteli ve dayanıklı ürünlerinin olmasıdır ancak bunun yanında geniş servis ağının bulunması da tercih edilmesini etkilemektedir. Müşteriye saygılı ve müşteri memnuniyetine çok önem veren beko servisi, ürünlerin satışlarını da etkilemekte ve arttırmaktadır. Beyaz eşyalar olarak bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın, klima ve kombi hayatımızda o kadar yer almıştır ki, bunlardan birinin arızalanması günlük işlerin tamamen aksamasına nede olmaktadır. Çünkü onların yerini alacak başka hiçbir alternatif yoktur.

Bu yüzden beyaz eşya tamir ve bakım hizmetleri hizmet sektörü içinde önemli bir yer tutmaktadır. Beko beyaz eşya servisi yapan firmamız arıza durumunda yaşanacakları bilmekte ve bu sıkıntıları müşterilere yaşatmamak için özverili bir hizmet vermektedir. Firmamızda bütün işlemler öncelikle profesyonel bir anlayış ve çalışmayla yapılmaktadır. Bizi arıza için aradığınızda arıza kaydınız hemen alınmakta ve yetkililere bildirilmektedir. Size gün içinde mutlaka gelinmekte ve arızanız giderilmektedir. Ancak beyaz eşyalarınızın arıza yapmaması için sizin de kullanım kurallarına uymanız ve eşyalarınızı temiz kullanmanız gerekmektedir. Eşyalarınızın zarar görmemesi için elektrik tesisatınızı gözden geçirmelisiniz. Kaliteli deterjanlarla makinenizin ömrünü daha da arttırabilirsiniz.

Firmamız beko servis hizmetleri için personelini eğitmekte ve tamir ve bakım konusunda deneyim kazandıktan sonra servise göndermektedir. Bizi ne zaman ararsanız en kısa sürede yanınızda olmaktayız. Özellikle çalışan insanların tamir için evde saatlerce servis hizmeti bekleyecek zamanları olmamaktadır. Bu yüzden mesai saatleri dışında da hizmet vermeye devam etmekteyiz. Yeterli sayıda aracımız mevcuttur ve her arızaya gün içinde müdahale edebilmekteyiz. Eğitimli ve deneyimli personelimiz arızayı en kısa sürede giderebilecek durumdadır. Ayrıca klimaların da her yıl bakımlarının yapılması gerekmektedir. Klimanızı kullanmaya başlamadan önce mutlaka bizimle irtibata geçip bakım hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Satış sonrası hizmetlerimizi uygun fiyatlar ve uygun ödeme koşullarıyla vermekteyiz. Firmamız 7/24 özel servis hizmeti vermektedir.

23 Ağustos 2015

İlgili Terimler :