0216 476 90 090212 612 20 63

Hoşgeldiniz. Bugün

Regal Servisi

Ana Sayfa » Ürünler » Regal Servisi

regal-beyaz-esya-servisi

Regal Servisi

Regal firması beyaz eşya konusunda müşterilerine uygun fiyatta çözümler sunmaktadır. Özellikle Regal buzdolabı, regal çamaşır makinesi ve regal bulaşık makineleri uygun fiyatı sebebiyle çok tercih edilen beyaz eşya modellerinin başında gelmektedir. Regal ürünlerine yıllardır bakım ve onarım hizmeti veren Regal Servisimizde sadece Regal beyaz eşya markasında uzmanlaşmış ekibimiz bulunmaktadır.

Her marka için kendi alanında uzman tamirci kadromuz ile Türkiye’deki en büyük beyaz eşya teknik servislerinden biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Beyaz Eşya servisi denilince İstanbul’da en çok tercih edilen firma olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Regal servisi siz değerli müşterilerine 25 yıldır %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet vermektedir.

Bizi diğer beyaz eşya servislerinden ayıran en büyük özellik ise çağrı merkezimizdir. Çağrı merkezimizi araya müşterilerimizin %60’ından fazlasının sorunun telefonda ücretsiz olarak giderdik. Bir müşterimiz beyaz eşya servisimizi aradığı zaman ilk önce arızanın ne olduğu konusunda müşterimizden bilgi alınır. Bir çok arızanın telefon ile müşterilerimiz tarafından giderebildiğini defalarca tecrübe ettiğimizden, servis yönlendirmesi yapmadan önce sorunun çözümü ile ilgili pratik bilgiler müşterimize aktarılır.

Sorun giderilmediği taktirde Regal servisimiz mümkün olan en kısa sürede arızalı Regal marka cihazınıza müdahale eder. Yerinde servis verdiğimiz ürünlerin yaklaşık %80’ini 2 saat içinde onarıp garanti kapsamlı olarak kullanımınıza sunmaktayız.

Sizde uygun fiyat ile beyaz eşya servis ağımızdan yararlanmak isterseniz tek yapmanız gereken çağrı merkezimizi aramaktır.

23 Ağustos 2015

  • Aramak İçin Tıklayın Avrupa Yakası
    Aramak İçin Tıklayın Anadolu Yakası